TAPK NARIU

Norite prisijungti prie mūsų ir tapti Jūrų skautijos „Divytis“ nariu? Tai labai paprasta – tik trys žingsniai!

Iš pradžių reikėtų susipažinti su organizacijos įstatais (juos PDF formatu galite parsisiųsti paspaudę čia) . Tai padaryti reikėtų ne tik dėl to, kad  kiekvienas skautijos narys turi būti su jais susipažinęs, bet ir tam, kad išsamiau susipažintumėte su mūsų veikla, narystės privalumais ir galimybėmis, skautijos struktūra bei kitais svarbiais dalykais.

Prašymo pildymas:

Už nepilnamečius prašymus pildo jų tėvai arba globėjai. Prašymo asmenims – iki 18m. forma.

Pilnamečiai asmenys prašymus užpildyti gali patys. Prašymo forma – čia.

Prašymus reikia perduoti „Divyčio“ sekretoriato koordinatoriui (per vadovus, tiesiogiai ar, padarius kokybišką kopiją PDF formatu, el. paštu atsiųsti adresu sekretoriatas@juruskautija.lt ).

Nario mokestis: 9 eur (metinis mokestis). Apie nariams taikomas nuolaidas ir išimtis plačiau galite paskaityti   nario mokesčio nuostatuose.

Nario mokestis mokamas pavedimu į Jūrų skautijos „Divytis“ sąskaitą Swedbanke:

Gavėjas: Jūrų skautija „Divytis“

Sąskaitos numeris: LT39 7300 0100 0223 7920

Įmonės kodas: 193028411

Mokėjimo paskirtis: Nario mokestis už (vardas, pavardė, laikotarpis)