Stovykla jūrų skautams ir pradedantiesiems Klaipėdoje

Stovykla mūsų organizacijos Klaipėdos ir kitų vietovių jūrų skautams ir norintiems jais būti bus stovyklos ,,Jūrų kadetai-6-2016“ dalis ir vyks tuo pačiu metu. Tik registracijos anketoje reikia pažymėti, kurią programą šioje stovykloje renkatės.

Nes šiems stovyklautojams, iš jų ir jaunesniems, ir pradedantiems skautauti, bus atskira, pagal amžių ir patirtį pritaikyta ugdymo programa. Jos metu šiems stovyklautojams nebus taikoma jūrų kadetams įprasta sugriežtinta drausmė, nebus padidintos rizikos renginių. Mes turiningai ir linksmai leisime laiką skautaudami gamtos apsuptyje, gyvensime pastatytose ar norint savo atsivežtose palapinėse, mokysimės patys gamintis maistą, sužinosime daug stovyklavimo ir skautavimo, išgyvenimo paslapčių. Aišku, maudysimės ir vakarosime prie laužų, rengsime ir naktinių (vakaro) žygių, žaidimų. Bus galimybių ir pažinti Klaipėdą kaip uostą, susitikti su pasieniečiais, jūreiviais, kariais.

Patiems jauniausiems stovyklautojams, norintiems dar grįžti miegoti namie, bus sudarytos tokios galimybės, jei tėveliai juos galės kasdien atvežti ir parvežti.

Tiek po stovyklos, tiek prieš ją visi stovyklautojai galės dalyvauti pastoviai per mokslo metus vyksiančioje neformaliojo ugdymo veikloje.
Stovyklos kaina, kitos sąlygos bus tos pačios, tai skelbiama skiltyje: Stovykla ,,Jūrų kadetai-6-2016“. Smulkesnė informacija telefonais: 8 674 76784, 8 676 38179.