STOVYKLA “JŪRŲ KADETAI-6-2016”


Sveiki, broliai ir sesės.

Stovykla. Mūsų, jūrų kadetų, ( iki 1995 metų - karines) stovyklas visi skautavę mena kaip tikras vyriškumo ir lyderystės kalves, padedančias ne tik turiningai praleisti laiką, bet ir daug geriau praktiškai pažinti, o ne vienam ir vėliau pasirinkti kariškių, jūreivių, pasieniečių profesijas. Tiesa, jos, kaip ir visa mūsų veikla - ne visai ,,mamyčiukams“. Pas mus švelniai sugriežtinta karinė drausmė, tvarka ir puikūs tarpusavio santykiai. Daug veiksmo, ugdant ištvermę, bet tuo pačiu ir atsakingo mokymosi, atsakomybės prisiėmimo. Daug nuotykių, siekiant išmokti puikiai veikti komanda ir asmeniškai. Tai ir galimybė tobulėti ,,kariškuose“ dalykuose bei jūreivystėje. Stovykloje bus lengviau nei ,,Jaunojo žvalgo“ kurse. Bet ji - laiptelis šio atsiuvo dar neturintiems. Ir pradžia ,,Žvalgo“ ar ir ,,Jūrų kadeto“ pagal amžių atsiuvams gauti.

Programa. Visa ji nėra viešai skelbiama. Bet bus galimybių pirmąkart ,,patarnauti“ ir KJP laivuose, ir jais paplaukioti, ir su dar nematytais specialiųjų operacijų pajėgų kariškiais gal net jūroj susitikti. Ir prie milijonus kainuojančių treniruoklių, kuriais tikri kapitonai tikrina gebėjimus, vesti duotą laivą, esant įvairiam vėjui į nurodytus pasaulio uostus. Laukia mūsų Kairių poligonas ir Jūreivystės muziejus, ,,Kurėnai“, pasieniečiai, Klaipėdos uostas, Kuršių nerija ir marios. Ir, žinoma, jūra.

Stovyklą mūsų organizacijos projektu ,,Jūrinė kultūra ir jūrų kadetai“ iš dalies remia Klaipėdos miesto savivaldybės administracija.

Norint dalyvauti šioje stovykloje, reikia:
1. Perskaičius visą informaciją apie stovyklą, susitarti su tėvais, ar leidžia vykti.
2. Užpildyti registracijos anketą.
3. Sumokėti stovyklos mokestį iki 2016 metų gegužės 25 d. (Dalyvių skaičius ribotas ir vėliau, jei liktų vietų, kainos didėtų 30-40 procentų).
4. Laukti papildomos informacijos ir tinkamai nusiteikus atvykti į stovyklą!

Stovyklos viršininkas ir projekto ,,Jūrinė kultūra ir jūrų kadetai“ vadovas
Algimantas Malkevičius (tel. nr.: 8 676 38179, el. paštas: algimantas_malkevicius@yahoo.com )