Nuotykiai Divytyje

Per jūrų skautų ugdymo įdomias praktines,  pilietiškumą, ištvermę, sveiką gyvenimo būdą, gebėjimą veikti komandoje ir būti lyderiais skatinančias, socializacijos kompetencijų siekti padedančias įvairias ugdomąsias veiklas, padedant jūrų skautams - bendramžiams, yra siekiama stiprinti 50 projekto dalyvių - Kauno miesto mokinių socializacijos kompetencijas, ugdyti sveiko gyvenimo būdą, pilietiškumą.  Tikimąsi, kad  projektui pasibaigus į pastovią NVO veiklą bus įtraukti bent 1/3 projekto dalyvių.  Projektą finansuoja Kauno miesto savivaldybės administracija.. Projektas vykdomas iki gruodžio 10 dienos.

Galerija

Nuotraukos iš lapkričio 29 dieną vykusio užsiėmimo Kačerginės miške. Vaikai žaidė susipažinimo, tylaus sėlinimo ir komandinius žaidimus, mokinosi kurti laužus, valgė skautiškus pietus pagamintus ant laužo ir smagiai leido laiką