Stovykla Palangoje “Saulėtekis”

Kokia? “SAULĖTEKIS”

Kur? PALANGOJE

Kada? KOVO 24-25d.

Taigi,taigi turėjome labai, labai linksmą, įdomų ir gražų savaitgalį Palangoje. Šeštadienio rytą visi žvalūs ir su plačiomis šypsenomis veiduose nekantriai keliavome į Palangą. Kas pamatyti jūrą, kas išvysti “Gintaro” muziejaus parkelį, bet visi mes atvažiavome dėl vieno esminio įvykio – stovyklos!

Po dviejų valandų kelio mes jau Palangoje! Įsikūrę, rikiuote atidarę stovyklą nuskubėjome į užsiėmimus prie jūros. Kaip ir tradiciškai perėjome per J.Basanavičiaus g., pasivaikščiojome tiltu ir visi nuskubėjome ant smėlio žaisti. Vieni žaidėme kvadratą, kiti su kamuoliukais. Po valandos laiko žaidimų visi turėjome laisvo laiko pasivaikščiojimams, tiesa oras buvo neįtikėtinai šiltas ir gražus! Grįžę į mokyklą grupelėmis po penkis dalyvavome viktorinoje “Kas tos Velykos?” Vieni nuo kitų atsilikome tik keliais taškais, bet nugalėtojai buvo aiškūs, net aštuonis taškus surinkę vyresnieji laimėjo! Po viktorinos, šiek tiek vėliau visi ėjome į skautoramą, jūrų jauniai mokėsi labai stipriai ir griežtai, kelias valandas. Na,o bebriukai- ūdrytės irgi neatsiliko – taipogi stropiai mokinosi.

Manau įdomiausia vakaro dalis buvo atestacinė komisija! Vieni ėjo žiūrėti animacinio filmuko “Kaip prisijaukinti slibiną”, o kiti su susijaudinimu laukė savo eilės patikrinti žinias.

Vieni kėlėsi laipsnius, o trys broliai išsilaikė jūrų jaunių kaklaraiščius! Sekmadienis 7h ryto visi laimingi žygiavome ant Palangos tilto duoti įžodi ir užrišti jūrų jaunių kaklaraiščius! Ir taigi, taigi, ką mes turime? Ogi –  šviežutėlius jūrų jaunius! HIP HIP VALIO BROLIAMS!

Kiek vėliau visi ėjome į bažnyčią, nes šis sekmadienis yra Verbų sekmadienis. Pabuvoję mišiose visi patraukėme į Palangos miesto muziejų,bet deja jis buvo uždarytas. O.. bet.. tačiau.. skautas visada linksmas ir nenustoja vilties –  visi žygiavome į Gintaro muziejų, kuris buvo atidarytas! Apžiūrėję eksponatus, nuėjome ant Birutės kalno ir kaip visada aplankėme Skautų akmenį.

Aplankę jį pajūriu grįžome į mokyklą, susitvarkėme ir išvažiavome į Kauną.

Stovyklautojai dėkoja saulei – už lepinantį orą, žinoma vadovei Jurgitai už įdomią stovyklą.

O mes dėkojame sesei Inetai už šaunų aprašymą.

Kur toliau? Balandžio 6-8 dienomis susitinkame Kaišiadoryse! Stovykla – būk drąsus ir stiprus.