“Skauto – Talento” stovykla Domeikavoje

Kas? Stovykla Domeikavoje

Kada? Kovo 16-17-18 d.

Pavadinimas? Skautas-Talentas

Taigi,taigi. Ilgai laukta stovykla jau ir praėjo, bet mes vis dar turime daug prisiminimų iš jos, norime jais pasidalinti ir su Jumis! Vieni stovyklą pradėjome ankščiau – penktadienį. Susirinkę laiko veltui neleidome, ne tik bendravome vieni su kitais, tačiau taip pat dalyvavome mokomojoje skautoramoje. Ne tik sužinojome naujų faktų, tačiau turėjome progą prisiminti tai, kas buvo užmiršta. Penktadienį užbaigėme žiūrėdami animacinį filmą.. Na kas žiūrėjo, o kas užmigo bežiūrint :)

Kiti stovyklą pradėjo vėliau – šeštadienį. Būtent šeštadienį ir prasidėjo visas veiksmas! Iš mokyklos visi vykome į miestą: kas pasirinko svečio teisėmis dalyvauti Suvažiavime, o kas orientaciniame žygyje. Tikime, kad abi patirtys labai naudingos. Orientacinio metu grupelėmis aplankėme Kauno pilį, laikinąją prezidentūrą, Tado Ivanausko Zoologijos muziejų, paminklą skirtą Romui Kalantai, na ir pagaliau pasiekėme finišą – Vytauto Didžiojo Karo muziejų.

Kiek vėliau grįžome į mokyklą ir ruošėmės vakaro šou – Talentams! O Talentų buvo visokių: nuo sesių dainų, iki brolių šokių. Vieni džiugino Katai pasirodymais, kiti pianino skambesiais. Visi broliai ir sesės esame talentingi – tas labai džiugu. Kas nebuvo paruošęs pasirodymo iš anksto, tas grupelėmis gavo 3 užduotėles: sudainuoti karaoke, sušokti tam tikrą šokį ir suvaidinti pasaką, susiejant ją su skautybe.

O kad bežiūrint pasirodymus žiūrovai neaptingtų, sesė Monika mus mokino flashmob’o – grupinio šokio. O brolis Vilius, pasipuošęs tautiniais drabužiais, pamokė mus lietuvių liaudies šokio. Labai smagiai išsijudinome.. taip smagiai, kad nenorėjome nustoti – galbūt todėl, o galbūt nevisai todėl turėjome diskoteką. Šoko tiek maži, tiek didesni; tiek pagal Just dance, tiek savaip. Kai jėgos seko, o laikrodis rodė paskutiniąsias valandas – sugulėme ir žiūrėjome animacinį filmą “Bulius Ferdenandas”, kol galų gale visi užmigome.

Sekmadienio ryte visi atsikėlę, žvalūs, papusryčiavę pradėjome puošti “Divyčio medį”. Ačiū mūsų broliams šaunuoliams, kurie padarė pagrindą! Visos trys flotilės (Baltijos, Nemuno ir Marių)  savo šaką papuošė labai gražiai. Kiek vėliau, vedini saulės, visi išskubėjo į mišką ir dalyvavo užsiėmimuose. Įveikę 5 km atstumą dalyvavome parengtose užduotyse (ačiū vyresniems broliams už jas): leidomės perkėla per upę, kūrėme laužus aukštus aukštus, kad nudegintume virvutę, tikrinome savo taiklumą šaudydami į taikinius bei kėlėmės į medį.

Kol vaikai dalyvavo užsiėmimuose mūsų vadovės virė daug daug, skanios skanios košės. Pasistiprinę, atgavę jėgas keliavome atgal į mokyklą, tvarkėmės ir tokią gražią, saulėtą dieną, su plačiomis šypsenomis stovyklą užbaigėme.

Tikimės, kad per metus mūsų broliai ir sesės atras savyje užslėptus talentus, suras savyje drąsos ir kitais metais Talentų stovykla bus dar gausesnė.

Daug daug stovyklos akimirkų čia.

Keletas stovyklos akimirkų: