Regata 2017 – dalyvauk ir Tu!

Vanduo, vėjas kedenantis plaukus, lydinti saulė, draugai, nepamirštamos akimirkos ir puiki patirtis – tai, ką galime jums pažadėti!

17-27d. plaukimas iki Klaipėdos, 28-29d. Jūros šventė : dalyvausime valčių varžybose ir Jūros šventės jaunimo organizacijų eisenoje.
Gyvensime Dragūnu batalione, vakarais  šoksime ir dainuosime. Klaipėdoje prie mūsų ketina prisijungti skautai iš Suomijos, laivininkų mokykla ir Klaipėdos jaunimo centras, o juk kuo mūsų bus daugiau, tuo linksmiau.

Regatos kaina:

110 eurų :  laivų nuoma,  3 kartų per dieną maitinimas ir kelionės išlaidos (Rusnė-Klaipėda ir Klaipėda-Kaunas).
90 eurų – Pajūrio skautams.

Registracija tęsis tol, kol bus vietų.

Užsiregistruoti ar sužinoti daugiau informacijos galite paskambinę šiuo numeriu : +37067476784 – Vadovė Jurgita

Šiai stovyklai ieškoma\s vadovas\ė, norintys skambinkite registracijai duotu numeriu.