Palankūs vėjai! Artimiausi renginiai

Kuo pavasaris arčiau, tuo renginių vis gausiau. Šylantis oras iš žiemos miego kelia skautus ir kviečia dalyvauti:

Kovo 3 d.

Jau tradicinis pėsčiųjų žygis Kauno mieste, skirtas paminėti Kovo 11 – ąją. Šiais metais žygis skirtas paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo ir skautijos Lietuvoje šimtmetį (skautų metus), taip pat Tėvo Stanislovo, Partizanų generolo Adolfo Ramanausko – Vanago bei Sąjūdžio metus.

Džiaugiamės, kad šiais metais Jūrų skautija „Divytis“ gali būti viena iš trijų organizatorių.

Maršrute aplankysite ir skautų istorines vietas: Panemunės šile vykusios pirmos Tautinės stovyklos vietą bei jūrų skautų uostą. Galite rinktis 10km ir 30km atstumus,

Daugiau informacijos: http://kovo11-osiosbendrija.lt/zygis_2018

Kovo 10 d.

Jūrinės dalies, buriavimo mokymai su kviestiniu lektoriumi skautijos būstinėje (Laisvės al. 39). Kviečiame aktyviai dalyvauti visus vyresniuosius bei vadovus. Trukmė: 3-4 valandos.

Dalyvaujantiems Tautinėje stovykloje 2018 dalyvavimas BŪTINAS. Dalyvavimas būtinas ir tiems, kurie siekia skautų kaklaraiščio, kadangi bus atnaujinta pat. laipsnių programa ir dalis jūrinės dalies bus būtent iš šių mokymų.

Nepraleiskite puikios progos! Daugiau informacijos visai netrukus.

Kovo 17 d.

Kasmetinis Jūrų skautijos „Divytis“  Suvažiavimas.

Esi vadovas, Gintarių, Budžių ar patyrusių jūrų skautų Įgulos atstovas, o gal aktyvus kandidatas į Įgulą? Nepraleisk progos, prisidėti prie organizacijos ateities! Ateik Kovo 17 d. į  Kauno karininkų ramovės (A. Mickevičiaus g. 19) III a., išreišk savo nuomonę ir prisidėk priimant visai organizacijai svarbius sprendimus.

Taip pat sužinosi, kaip paskutiniuosius metus gyveno organizacija: ką nuveikė Valdyba, Etikos bei Kontrolės komisijos.

Registracija: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe56cWy3Hmznw5E-Lb2V_WH65BsMLWmS2gqjCisZt96nEekng/viewform

Kovo 16 – 18 d.

Talentų stovykla 2018 Domeikavoje!

Pagrindinė stovyklos dalis vyks Kovo 17-18 d., tačiau norinčius kviečiame prisijungti prie kovo 16 d. atvyksiančių klaipėdiečių ir sudalyvauti orientaciniame po Kauno miesto centrinę dalį, aplankant pagr. objektus (karo muziejus, T. Ivanausko muziejus). Puiki proga artimiau susipažinti su Kauno miestu :)

Stovyklos 17 d. veiklos:

8:00-9:00 Keliamės, mankšta

9:00-10:00 Pusryčiai

10:00-12:00 Skautoroma

12:00-13:00 Pietūs

13:00-14:00 Skautiška viktorina (skaidrės, viktorina iš valčių konkurso)

14:00-15:30  Pasiruošimas talentams

15:30-16:00 Vakarienė

16:00-17:30 Laisvas laikas (renkamės)

17:30-18:00 Atidarymo rikiuotė

18:00-21:00 Talentai (pasirodo tik iš anksto užsiregistravę (t.y. pranešę koks bus pasirodymas – šokis, daina, vaidinimas, gal kiti gros ir pan.) iki kovo 12 d). Dainų tekstus galima atsiųsti iš anksto, bus mini dainorėliai. Visi kiti stovyklautojai bus suskirstyti į 6 gr. ir taip pat gaus užduotis (pašokti, padainuoti, suvaidinti – šauniausios gr. taip pat bus apdovanotos).

21:00-22:00 Dikoteka (pamokinsime Jus kelių tautinių šokių)

22:00-24:00  Filmas

18d. sekmadienis

8:00-9:00 Keliamės/Pusryčiai

9:00-11:00  Jūrų skautijos „Divytis“ medžio darymas (turėti žirkles, spalvotus pieštukus, klijus, galima laivo nuotraukų. Ant A4 lapo darysim laivo prisistatymą ir jį kabinsime ant šakos).

11:00-12:30 Trasa miške (reikalinga sportinė apranga, iki miško 3km. Turėti degtukų. Bus įrengta laipiojimo, kliūčių ir užduočių trasa, bus šaudymo užduotis)

12:30-14:00 pietūs miške (skautiška košė ant laužo bus bendra).

14:00-15:00 Rikiuotė apdovanojimai (visi dalyvavę pasirodyme gaus „skauto – talento“ sertifikatą, įdomiausi pasirodymai – apdovanojimus ir diplomus.)

15:00-16:00 Tvarkomės

Stovyklos kaina: 5€ , soc. remtiniems ar iš šeimos atvykstant 2 ir daugiau vaikų 3€.  Kas įskaičiuota? Sertifikatų, diplomų ir dainorėlių spausdinimas, anketų darymui, prizams, arbatai, sausainiams, košei, kurui pervežti laipiojimo įrangą ir puodus į mišką, valytojos papildomam darbui apmokėti.

Platesnę informaciją suteiks vadovė Jurgita Paškevičienė. Rašykite el. paštu jurgitapaskeviciene@yahoo.com

Balandžio 7 – 8 dienomis

„Būk drąsus ir stiprus“ sporto (komandos formavimo ir aktyvumo) stovykla Kaišiadoryse. Esant geram orui veiklos daugiau vyks lauke.

Daugiau informacijos – netrukus.