„Būk drąsus ir stiprus“ Lapėse

VIENAS… DU.. TRYS.

Ėjo ir praėjo linksmoji stovykla Lapėse balandžio 7-8 d.

Ar įdomu, ką šį savaitgalį veikėme?

Šeštadienio gražų ir labai saulėtą rytą susirinkę Lapių pagr. mokykloje, rikiuotėje ilgai netrukome.. skubėjome į lauką dalyvauti žaidimuose ir estafečių rungtyse. Sesės iš Kaišiadorių mums prigalvojo įvairių rungčių, kurios tikrino mūsų vikrumą bei komandinį darbą. Žaidėme ir įprastus žaidimus kaip kvadratą, broleli gelbėk, karštą bulvę ir pan.  Na, o estafečių taip pat buvo įvairiausių, pavyzdžiui: aplink pagalį apsisukti dešimt kartų ir su kamuoliu įspraustu tarp kojų bėgti tolyn arba su maišais šokinėti aplink stulpus. Tai buvo labai įdomu. Kiek vėliau skautoramos principu vyko, pasiruošimas viktorinai. Kalbėjome keturiomis temomis: drąsą ir stiprybę, saviraišką ir kūrybingumą, Dievą ir sveikatą.

Vakarop vėl susiruošėme į lauką (nes tokiu nuostabiu oru būti salėje tiesiog nesmagu) ir pažaidę kelis linksmus žaidimus, stengėmės visi aplenkti vėją ir sudėti piramidę iš plastmasinų puodelių, kuriuos, deja, vėjas nupūsdavo bei žaidėme „padavėją“, tikrindami savo pusiausvyros tvirtumą nešėme puodelį pilną vandens.. plius minus visiems sekėsi tikrai labai gerai.

Apie aštuntą valandą vakare iš mokyklos visi su dainom išėjome į mišką, kuriame vyko laužo programa. Čia pasijautė tikroji skautų dvasia.. rikiuotėje bedainuojantys skautai, mojuojantys gyventojai, o galų gale ir skautiškos dainos su žaidimais prie šilto ir magiškai degančio laužo.. eh, gaila dar ne vasara ir ilgai užsibūti, o gal net ir nakvoti prie laužo kiek vėsoka.. teko grįžti į mokyklą.

Peržiūrėję filmą (o kai kurie ir jo metu) saldžiai užmigome, kol, rodos, dar geresnis sekmadienio rytas neišaušo!

O sekmadienio rytą pradėjome lauke! Ryto mankšta salėje, kai už lango šviečia saulė?! Fuui. Budinomės stadione – rankas sukome, kojas kėlėme, ratą bėgome.. ir žaidimams pasiruošėme. Žaidėme pelėkautus, žuvį ir tinklą bei kitus žaidimus, kol atėjo metas visiems atsisveikinti.

Ačiū sesėms Rusnei, Augustei, Miledai, Neilei ir Nastei už suorganizuotą stovyklą bei sesei Inetai už jos aprašymą. :)

Nuotraukų galeriją rasite čia.

Keletas nuotraukų: