Ar žinai, ką veikia Marijampolės skautai?


Skautų susitikimas su P. Labanausku. Pažadas ištęsėtas…

          Ką pažadėjo, tą ir ištesėjo… Dar 2017 metų spalio pabaigoje su Marijampolės „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos Jūrų skautijos ,,Divytis“ skautais susitikęs daugkartinis Lietuvos, Europos ir net pasaulio motoakrobatikos čempionas Paulius Labanauskas vaikams pasakojo apie savo svajones ir tikslo siekimą, apie tai, kaip vedami didelio noro, kruopštaus, atsakingo ir kantraus darbo žmonės gali pasiekti viską, apie ką svajoja. Susitikimo pabaigoje sportininkas tada pažadėjo surengti vaikams išskirtinį savo pasirodymą. Ir savo pažado nepamiršo.

Kovo 26 dieną visus skautus jis pasikvietė į savo treniruočių aikštelę, kur gausus būrys susirinkusiųjų turėjo išskirtinę progą dar kartą gyvai pabendrauti su sportininku, nusifotografuoti prie puikaus motociklo ir drauge stebėti įspūdingą pasirodymą. Paulius pademonstravo viską, ką moka geriausiai.  Įspūdingi triukai ir ištobulinta technika leido grožėtis kantraus, ilgo ir nuoseklaus darbo vaisiais. Pasirodymas nepaliko abejingų, susižavėjimo šūksniai ir plojimai aidėjo viso pasirodymo metu.

Dėkojame Pauliui už neeilinį reginį ir neišdildomus įspūdžius!

 

Mokykloje ilgai laukti svečiai

         Marijampolės jūsų skautijos ,,Divytis“ skautų veikla  kupina įvairiausių veiklų bei  įdomių susitikimų. Štai ir  kovo 13 dieną susitikti su vaikais į Marijampolės „Šaltinio“ pagrindinę mokyklą atvyko trys nepaprasti svečiai.  Tai – VSAT  Kalvarijos pasienio užkardos vyriausiasis specialistas kapitonas R. Kulakauskas, jaunesnysis specialistas vyresnysis puskarininkis D. Ribinskas (kinologas) bei keturkojė pareigūnė Pantera. Į susitikimą atvykusiems vaikams svečiai papasakojo apie pasieniečio profesiją, savo darbo ypatumus, supažindino su kinologo veikla, papasakojo, kaip vyksta šuns dresūra. Vėliau drauge stebėjome, kaip šuo vykdo žmogaus komandas, kinologas  pademonstravo, kaip vyksta narkotinių medžiagų paieška pasitelkiant tarnybinį šunį.

Viso susitikimo metu vaikų  veiduose netrūko šypsenų, nuostabos ir nuoširdaus džiaugsmo. Jie atvykusių svečių entuziastingai visko klausinėjo ir domėjosi jų darbu, stebėjosi žmogaus ir gyvūno partneryste bei bendra veikla.

Visų vaikų, jų tėvelių ir vadovių vardu dėkojame VSAT  Kalvarijos pasienio užkardos vadui majorui Dariui Mekšraičiui už pagalbą ir palaikymą organizuojant šį susitikimą bei pareigūnams už mokyklos jūrų skautams skirtą laiką.

Jūrų skautija “Divytis” taria ačiū s. Editai ir s. Erikai už įdomų ir įvairiapusį vaikų ugdymą!

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *