2018 m. Suvažiavimo naujienos

Kovo 17 d.  Kaune įvykęs Jūrų skautijos „Divytis“ suvažiavimas, kaip ir visuomet, atnešė į organizacijos gyvenimą naujų vėjų, bet apie viską iš eilės.

Suvažiavimas vyko Kauno karininkų ramovėje, jo metu buvo pristatytos bei patvirtintos Valdybos finansinės ir veiklos ataskaitos, apžvelgėme Etikos ir Kontrolės komisijų ataskaitas. Smagi naujovė: balais įvertinome Pirmininko, Valdybos bei abiejų komisijų darbus – tikime, kad tai padės organizacijos Valdybai tobulėti ir siekti geresnių rezultatų. Diskutuota ir kitais svarbiais organizacijai klausimais: nutarta atnaujinti darbo grupelę atnaujinat įstatus, kalbėta dėl Valdybos darbo 2018 m. organizavimo bei išdiskutavome, susidėliojome Jūrų skautijos “Divytis” metinių veiklų prioritetus.

Šiais metais organizacijos prioritetai skamba taip:

• Laivyno atnaujinimas, įsitvirtinimas Kauno marių uoste
  • Organizacijos plėtra, vykdant vadovų paiešką, mokymą ir komandos formavimą
  • Aktyvi ir kokybiška organizacijos Vadyba ir ugdymas.

Antroje dienos pusėje slaptu balsavimu buvo išrinkti naujieji nariai į Jūrų skautijos “Divytis” Valdybą. Taip pat atsinaujino ir Kontrolės komisija.

Ar kirba klausimas, o kas gi yra naujieji Valdymo organų nariai? Ogi, organizaciją vesti pirmyn Suvažiavimas patikėjo dviems sesėms – s. Evelinai Lagauskaitei, s. Vitai Tamošiūnaitei bei dviems broliams  – br. Liutaurui Kušliui ir Mindaugui Ruočkui. Gero vėjo linkime kadenciją pradėjusiam ir šiais metais baigusiam br. Robertui Armonaičiui – tariame ačiū už skirtą laiką bei prisidėjimą prie organizacijos gerovės. Linkime budėti sesėms Gretai Kundrotaitei, Laurai Leminskaitei ir Laurai Ūsaitei – jos taip pat šiais metais užleido organizacijos vairą kitiems.

Šviežus vėjo dvelksmas pakvipo ir Kontrolės komisijos pusėje. Finansinius ir ūkinius reikalus kontroliuos komanda, kurią sudaro br. budys Žydrūnas Mozūraitis, br. Deividas Paulauskas bei s. Milda Mockevičiūtė. Komisija savo Pirmininką išsirinks pirmojo posėdžio metu ir tikime greitai ‘paleis į darbą’ savo žvitriąsias ir dar visai nepavargusias akis.  Linkime sėkmės darbuose!

Su naujaisiais (o jei nepažinote per metus, tai ir senaisiais) Valdybos nariais susipažinti galite čia

Hip valio, ačiū dalyvavusiems ir iki susitikimo kitąmet!

Kviečiame peržiūrėti keletą Suvažiavimo akimirkų: