Tėvams 6

Ar mano vaikas bus saugus stovykloje? Kas juo rūpinsis? Kur jis gyvens ir ką valgys?

Už vaikus stovyklos metu bus atsakingi vadovai. Kiekvienas vadovas rūpinsis ne daugiau kaip 15 vaikų. Visi stovyklos dalyviai gyvens palapinėse.

Pietūs stovyklautojams bus atvežami, o pusryčius ir vakarienę jie gaminsis ant laužo kartu su vadovais.

Kiek kainuoja stovykla ir kas įeina į šią kainą?

Stovyklos kainos:

• Sumokant iki liepos 1 d. – 80€
  • Nuo liepos 1 d. kaina kils

Taikomos nuolaidos :

• Socialiai remtiniems skautams – 50€
  • Jeigu stovykloje dalyvauja keli vaikai iš šeimos – 50€

Į kainą įeina:

• transportas (iš Kauno į stovyklavietę),
  • stovyklos programa,
  • maitinimas 1 kartą per dieną (pietūs. Pusryčius ir vakarienę vaikai gaminsis kartu su savo stovykliniu vadovu, už tai bus imamas atskiras mokestis, ne didesnis nei 20 €),
  • begalinis vadovų rūpestis,
  • septynios dienos pilnos begalybės įspūdžių, nuotykių, naujų draugų.

Mokėjimo būdai:

• Mokestį galite perduoti vaiko vadovui,
  • Arba jį sumokėti pavedimu į Jūrų skautijos “Divytis” sąskaitą (LT657300010146225610).

DĖMESIO: perduodant pinigus vadovui ir mokant pavedimu, būtina nurodyti už ką, kiek ir kodėl sumokama!

Tėvų-sutikimas-nacionalinei-stovyklai
Jei turite klausimų, o į juos niekur neatsakyta, rašykite kleopatra100@gmail.com