Tėvams 6

Ar mano vaikas bus saugus stovykloje? Kas juo rūpinsis? Kur jis gyvens ir ką valgys?

Už vaikus stovyklos metu bus atsakingi vadovai. Kiekvienas vadovas rūpinsis ne daugiau kaip 15 vaikų. Visi stovyklos dalyviai gyvens palapinėse.

Pietūs stovyklautojams bus atvežami, o pusryčius ir vakarienę jie gaminsis ant laužo kartu su vadovais.

Kiek kainuoja stovykla ir kas įeina į šią kainą?

Stovyklos kainos:

• Sumokant iki liepos 6 d. – 78 €
  • Sumokant nuo liepos 7 d. – 90 €

Taikomos nuolaidos :

• -30% nuo galutinės kainos, jeigu stovyklautojas yra stovyklos štabo nario arba stovyklinio vadovo artimasis,
  • – 10 eur, jei stovyklautojas sukurs stovyklos emblemą,
  • -10 eur, jei stovyklautojas sumaketuos stovyklos emblemą.

Ne Jūrų skautijos “Divytis” nariams stovykla yra 15 € brangesnė (informacija kaip tapti nariu) .

Jei Jūrų skautijos „Divytis“ narys iki gegužės 28 d. nesumokėjo metinio mokesčio, stovyklos kaina 3 eur didesnė

Į kainą įeina:

• transportas (iš Kauno, Kaišiadorių į stovyklavietę),
  • stovyklos programa,
  • maitinimas 1 kartą per dieną (pietūs. Pusryčius ir vakarienę vaikai gaminsis kartu su savo stovykliniu vadovu, už tai bus imamas atskiras mokestis, ne didesnis nei 15 €),
  • begalinis vadovų rūpestis,
  • devynios dienos pilnos begalybės įspūdžių, nuotykių, naujų draugų.

Mokėjimo būdai:

• Mokestį galite perduoti vaiko vadovui,
  • Arba jį sumokėti pavedimu į Jūrų skautijos “Divytis” sąskaitą (LT39 7300 0100 0223 7920).

DĖMESIO: perduodant pinigus vadovui ir mokant pavedimu, būtina nurodyti už ką, kiek ir kodėl sumokama!

Tėvų-sutikimas-nacionalinei-stovyklai
Jei turite klausimų, o į juos niekur neatsakyta, rašykite liutauras.kuslys@gmail.com