NACIONALINĖ STOVYKLA

Sveiki!

Tikriausiai visi esate girdėję, jog nacionalinė stovykla yra pats didžiausias kasmetinis mūsų organizacijos renginys. Klausiate, kodėl? Na, atsakymas paprastas - į ją suvažiuoja jūrų skautai iš visų Lietuvos kraštų, tad nuotykių čia tikrai netrūksta! Didelis naujų draugų būrys padės juos sutikti labai linksmai, kadangi tik vieną kartą metuose turime tokią galimybę švęsti jūrinio skautavimo idėją kartu.

Šiais metais kviečiu visus visus seniai skautaujančius, naujai pradėjusius, skautų draugus ar netgi tėvelius prisijungti prie nacionalnės stovyklos Trakuose! Stovyklausime ne bet kur, o miško bei draugų apsupty, ant Totoriškių ežero kranto. Pasileiskime į devynių dienų nuotykį drauge! - 2017 metų nacionalinės jūrų skautų stovyklos viršininkas brolis Liutauras

Keturi paprasti žingsniai, kuriuos reikia atlikti, norint sudalyvauti stovykloje:
1. Perskaityti visą Jums aktualią informaciją, pateiktą žemiau esančiose atskirose skiltyse.
2. Užpildyti registracijos anketą (jos nuoroda - žemiau).
3. Sumokėti stovyklos mokestį (kaina skaičiuojama pagal mokėjimo atlikimo laikotarpį, jie pateikti žemiau).
4. Laukti žinių ir su šypsena atvykti į stovyklą!