Karaliaus Mindaugo, Fernando Magelano ir Česlovo Kudabos laivų stovykla Žiegždriuose

Smarkios liūtys nesugadino geros nuotaikos stovyklautojams Žiegždriuose. Daug juoko, komandinio darbo, draugų pagalbos ir pirmieji kaklaraiščiai sesėms Miglei ir Liepai.

Jūrų skautų stovykla "Rumšiškių vėjas"

Registruokis ir patirk geriausią vasaros nuotykį!
Maistas gamintas ant laužo, geriausias miegas gryname ore ir skautiška veikla - tai dėl ko turi rezervuoti birželio 28- liepos 2 dienas. Susitinkame Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse!
Pionerija, mazgai, orientaciniai ir naktiniai žygiai, buriavimas ir baidarės, svečiai, žvaigždžių stebėjimas ir ilgi vakaro laužai su gitara!
Stovyklos kelialapio kaina:
90 € registruojantis ir sumokant iki birželio 5 dienos (ne jūrų skautams 115 €)
105€ registruojantis ir sumokant iki birželio 15 dienos (ne jūrų skautams 130€)
Registracijos forma: https://forms.gle/bUjo7ZVZGobsK3Us6
Į kainą įskaičiuoti kelionė į/iš stovyklos autobusu, maitinama pietūs užsakant (išskyrus išvykimo dieną - išvykstama iki pietų), pusryčiai/vakarienė gaminantis patiems, programa, emblema ir kitos organizacinės išlaidos. Gyvenimas savo atsivežtose palapinėse.
Mokėti į JŪRŲ SKAUTIJA "DIVYTIS" (gavėjas) sąskaitą LT657300010146225610.
Mokėjimo paskirtis - Vardas Pavardė nacionalinės vasaros stovyklos mokestis.