Valčių apžiūra Šlienavoje

Kovo 17-18 d. Šlienavoje vyko valčių apžiūra-šventė.

Bebriukų-ūdryčių amžiaus grupėje dalyvavo “Elektriniai unguriai” (Kpt. P. Labanausko laivas), “Delfinės” (Kpt. P. Labanausko laivas), “Žuvytės” (Kunigaikščio Kęstučio laivas). Jūrų jaunių amžiaus grupėje jėgas išbandė “Jūros vėžliai” (Karaliaus Mindaugo laivas), “Kriauklytės” (Kunigaikščio Kęstučio laivas), “Jūrų slibinai” (Karaliaus Mindaugo laivas), “Ančiuviai” (Kpt. P. Labanausko laivas). Jūrų skautų amžiaus grupėje rungėsi dvi valtys “Karamelinės delfinės” (Martyno Mažvydo laivas) ir “Šprotai” (Kpt. P. Labanausko laivas).
Valtys demonstravo savo skautamokslio ir jūrines žinias, mokėsi naujų komandinių žaidimų, analizavo grupių raidos fazes. Br. Robertas, s. Viktorija ir Jurgita P. buvo reiklūs uniformų, rikiuotės, metraščių, prisistatymo vertintojai. O svarbiausia komandos atliko savo valties įsivertinimą ir sprendė kokį lygį valtis yra pasiekusi. Ar norai yra realūs, aptarė kartu su vadovais, taip pat aptarė ko imtis, kad išlaikyti esamą ar pasiekti aukštesnį lygį. Šventė baigėsi apdovanojimais, saldžiomis dovanomis ir dideliu žinių bagažu, kaip siekti aukštesnio aktyviai veikiančios valties lygio.

Iki kitų susitikimų!