Jūrų Skautijos „Divytis“ Marijampolės skautai dalyvauja miesto renginiuose

2017-03-16 d. uniformuoti „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos J. Ambrazevičiaus – Brazaičio laivo jūrų skautai, lydimi vadovės Erikos Kilikevičienės, dalyvavo Marijampolės apskrities vyriausiajame Policijos komisariate organizuotame „Atvirų durų“ renginyje. Ten susitikome ir bendravome su Lietuvos policijos anti-teroristinių operacijų rinktinės „ARAS“ komandos atstovais, Lietuvos Kriminalistinių tyrimų centro darbuotojais, Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakulteto atstovais, policijos padėjėjais – savanoriais ir kt. Policijos tarnybų darbuotojais. Nors buvome patys jauniausi, mums dėmesio netrūko: už aktualius ir įdomius klausimus bei aktyvų ir gausų dalyvavimą (mūsų buvo 31 mok.), buvome apdovanoti asmeninėmis prisiminimo dovanėlėmis. Susitikime mums labai patiko: turėjome galimybę betarpiškai bendrauti su pareigūnais, stebėti dokumentinę filmuotą medžiagą bei sužinojome daug naujo iš teisėtvarkos srities.