Valdyba

Dabartinė Valdyba pradėjo veikti po 2017 m. vasario 4 d. įvykusio Suvažiavimo.
Valdyba yra aukščiausia jūrų skautijos „Divytis“ vadovybė tarp suvažiavimų. Valdybos nariai kiekvieną mėnesį susitinka posėdžiui, kurio metu sprendžia svarbiausius jūrų skautijos klausimus - peržiūri, koreguoja ir tvirtina nuostatus, daro viską, kad pasiektų Suvažiavimo metu iškeltus metų tikslus, rašo projektus, rūpinasi visa dokumentacija, organizuoja mokymus ir visais įmanomais būdais stengiasi, kad „Divyčio“ nariams skautavimas būtų įdomus, smagus, saugus ir nepamirštamas.

Susipažinkime su Valdybos nariais - kas jie, ką veikia ir kuo rūpinasi!

Jūrų skautijos „Divytis“ pirmininkas

Algimantas Malkevičius, jūrų budys, pirmi kadencijos metai

Koordinuoja Valdybos veiklą, atstovauja ją ir vadovauja organizacijai, rengia metų veiklos planus ir rūpinasi jų įgyvendinimu, rengia strateginį planą, organizuoja ir inicijuoja mokymus Valdybos nariams, rūpinasi Valdybos narių motyvacija, priima nutarimus organizacijos lygmeniu ir daro dar daug visokių darbų.

SONY DSC Finansų skyriaus koordinatorius
Robertas Armonaitis, patyręs jūrų skautas, antri kadencijos metai

Finansai - viena svarbiausių organizacijos dalių. Jie suteikia galimybę pirkti inventorių skautavimui, organizuoti didesnes stovyklas, turėti daugiau išvykų, pramogų ir visokių kitokių smagių ir naudingų dalykų.
Roberto darbas pasirūpinti, jog organizacijos biudžetas niekada nebūtų tuščias, o partneriai patys norėtų tapti mūsų draugais.

Į Robertą gali kreiptis, jei:

• turi siūlymų iš kur gauti papildomų finansų skautiškai veiklai,
  • žinai įmonę, kuri galimai norėtų tapti mūsų partneriu,
  • žinai pramogą, kurioje skautai norėtų sudalyvauti nemokamai,
  • nori pats/pati išmokti užmegzti ryšius su savo svajonių kompanijomis.

Projektų ir užsienio reikalų skyriaus koordinatorius
Mantas Nacevičius, patyręs jūrų skautas, pirmi kadencijos metai

Sveiki! Esu Mantas. Man 18 metų. Skautus lankau septintus metus ir turiu patyrusių jūrų skautų kaklaraištį. Ieškau merginos, o mokymų skyrius man nėra svetimas. Jau nuo gūdžių 2012-ųjų mokau jaunesnius skautus, o taip ir pats įgijau vertingos patirties ir žinių. Todėl šiais metais būsiu atsakingas už mokymus, programas ir pasirūpinsiu tuo, kad visi taptų dar labiau skautiškai išsilavinę ! nacevicius@gmail.com

Greta Kundrotaitė, gintarė, pirmi kadencijos metai

Atsakinga už projektų rašymą.
- Turi idėją projekto idėją ir esi užsidegęs ją įgyvendinti
- Nori sužinoti apie tarptautinius partnerius ir prisidėti prie jų paieškos ir bendradarbiavimo
- Esi girdėjęs apie projektų fondus ir tiki, kad jie gali būti naudingi Jūrų skautijai
Jei norite su manimi susisiekti, rašykite adresu - greta.kund@gmail.com

Laura Leminskaitė, jūrų skautė, pirmi kadencijos metai

Valdyboje atsakinga už viešuosius ryšius, todėl daugiausiai laiko skiria organizacijos įvaizdžiui kurti. Turi idėjų kur galėtume sudalyvauti? Nori kažkuo pasidalinti su visais broliais ir sesėmis? Ar aprašyti renginį? Tuomet laukiu žinutės! Visus pasiūlymus, prašymus ir norus mielai priimsiu el.pašto adresu - leminskaite.laura@gmail.com

Dominykas Šapranauskas, patyręs jūrų skautas, pirmi kadencijos metai

Sekretoriato skyriaus koordinatorius.

galite kreiptis:

- visais klausimais, kai nežinot kas kitas galėtų jums atsakyti;
- jei parašėte prašymą organizuoti stovyklą ir jums reikia įsakymo numerio;
- jei nerandate kokio nors dokumento ar nuostatų;
- jei norite pateikti Valdybai prašymą, pasiūlymą ar kitą raštą;
- norite pranešti svarbią žinią visiems, visiems skautijos vadovams;
- norite susipažinti su įvairių dokumentų tvarkymo, rengimo ir saugojimo reikalavimais, prisidėti prie Sekretoriato veiklos.

dominykas.sapranauskas@gmail.com

Laura Ūsaitė, patyrusi jūrų skautė, pirmi kadencijos metai

Atsakinga už ūkio skyrių. Į ją galite kreiptis su visais ūkinių reikalų klausimais : uniformos, inventorius ir kiti dalykai.  kreiptis el.paštu: usaitelaura@gmail.com

Taip pat galite susipažinti su kadencijas baigusiais Valdybos nariais.