Valdyba

Dabartinė Valdyba pradėjo veikti po 2018 m. kovo 17 d. įvykusio Suvažiavimo.

Valdyba yra aukščiausia Jūrų skautijos „Divytis“ vadovybė tarp Suvažiavimų. Valdybos nariai kiekvieną mėnesį susitinka posėdžiui, kurio metu sprendžia svarbiausius jūrų skautijos klausimus - peržiūri, koreguoja ir tvirtina nuostatus, daro viską, kad pasiektų Suvažiavimo metu iškeltus metų tikslus, rašo projektus, rūpinasi visa dokumentacija, organizuoja mokymus ir visais įmanomais būdais stengiasi, kad „Divyčio“ nariams skautavimas būtų įdomus, smagus, saugus ir nepamirštamas.

Susipažinkime su Valdybos nariais - kas jie, ką veikia ir kuo rūpinasi!

Jūrų skautijos „Divytis“ Pirmininkas

Algimantas Malkevičius, jūrų budys, antri kadencijos metai

Koordinuoja Valdybos veiklą, atstovauja ją ir vadovauja organizacijai, rengia metų veiklos planus ir rūpinasi jų įgyvendinimu, rengia strateginį planą, organizuoja ir inicijuoja mokymus Valdybos nariams, rūpinasi Valdybos narių motyvacija, priima nutarimus organizacijos lygmeniu ir dirba dar daug visokių darbų.

Valdybos narė s. pat. j.  sk. Evelina Lagauskaitė
"Laisvalaikiu" dirba barista, taip pat skautų vadove Kaišiadoryse bei Kaune ir mokosi Verslo administravimo.

Sesė skautauja jau nuo 7 klasės, tikslų metų skaičių sako sunkiai prisimenanti, tačiau apytiksliai 7, o gal jau ir 8 metai eina.. Skautavime mačiusi ir šilto, ir šalto.. gero ir blogo..  Tačiau  sesė vis dėkinga pirmąjai savo vadovei už duotas pamokas ir būtent skautavimui, suformavusiam jos asmenybę.

Kokią organizaciją sesė mato po metų? Aktyvią ir pilną skautų su plačiomis šypsenomis. Vadovus atsidavusius ir žingeidžius. Skautiją - vieną didelę, gražią šeimą.

Sesės gyvenimo moto? Šypsokis ir pasaulis nusišypsos Tau.

Sesė atsakinga už skautijos viešuosius ryšius, tad jei nori parašyti straipsniuką apie renginį, atsiųsti nuotrauką, o gal turi super duper nerealią idėją, kaip ir kur viešinti mūsų organizaciją? Parašyk sesei el. paštu evelina.lagauskaite@gmail.com arba info@juruskautija.lt

Valdybos narys br. j. sk. Liutauras Kušlys
Dirba SMT operatoriumi, mėgsta fotografuoti.

Brolis į skautišką gyvenimą pasinėręs jau nuo 2008 m. gegužės 10 d., tad šiais metais simboliški dešimtieji metai. Nors gyvenimo vėjai lėmė, kad brolis kurį laiką gyveno užsienyje, tačiau taip jau susidėliojo, kad skautavimo Liutauras nepamiršo ir grįžęs aktyviai veikia Jūrų kadetų gretose.

Kokią organizaciją brolis mato po metų? Mato augančią organizaciją, su tobulėjančia ugdymo sistema bei didėjančiu populiarumu jaunimo aplinkoje.

Brolio gyvenimo moto? "Geri sprendimai ateina iš patirties. Patirtis ateina iš blogų sprendimų."

Liutaurui galite parašyti el. paštu liutauras.kuslys@gmail.com

Valdybos narys br. pat. j. sk. Mantas Nacevičius
Mantas mokosi Elektronikos inžineriją, laisvalaikiu užsiima video klipų filmavimu, montavimu

Mantui devyniolika ir jau aštuonerius metus jis ištikimas skautiškai ideologijai. Jau nuo gūdžių 2012-ųjų Mantas moko jaunesnius skautus, o taip ir pats įgija vertingos patirties ir žinių. Todėl šiais metais bus atsakingas už mokymus, programas ir pasirūpins tuo, kad visi taptų dar labiau skautiškai išsilavinę!

Kokią organizaciją brolis mato po metų? Brolis nedaugžodžiauja: vieningą ir turinčią tvirtus pamatus (tiek materialia, tiek žinių prasme).

Brolio gyvenimo moto? Ką darai, daryk gerai.

Mantui galite parašyti el. paštu nacevicius@gmail.com

Valdybos narys br. pat. j. sk. Klaudijus Kiela
Klaudijus yra šauktinis Kęstučio batalione Tauragės raj.

Skautauju aštuonerius metus. Skautų stovyklos, žygiai ir visi kiti renginiai - smagiausi ir įsimintiniausi metai iš mano vaikystės/ paauglystės. Dabar, kai jau užaugau, noriu, kad ir kitiems organizacijos nariams būtų taip pat smagu, kad organizacija suteiktų jaunimui vertybes ir tvirtą pagrindą gyvenimui.

Kokią organizaciją brolis mato po metų? Veiklią, su daugybe narių

Brolio gyvenimo moto? Gyvename tik kartą, imkime iš pasaulio viską, ką galime.

Klaudijui galite parašyti el. paštu klaudijus.kiela1@gmail.com

Valdybos narė s.  j.  sk. Vita Tamošiūnaitė
Sesė mokosi medžiagų ir nanotechnologijų studijose, yra studentų atstovybės narė, dirba jūrų skautų vadove Lapėse

Sesė skautauja aštuonerius metus. Tik nepilnus - baiginėjant mokyklą skautiškas veiklas kiek teko pristabdyti. Tačiau sesė nedvejojo ir sugrįžo į skautavimą tapdama vadove Lapėse, taip prisidėdama prie organizacijos plėtros. Užaugusiai su skautiškomis vertybėmis, o dabar ugdant mažuosius kyla noras daugiau prisidėti prie organizacijos gerovės - todėl Vita ir yra Valdybos gretose.

Kokią organizaciją sesė mato po metų? Stipri ir auganti organizacija.

Sesės gyvenimo moto? Tikėk tuo, ką darai ir sėkmė ateis savaime.

Sesei galite rašyti el. paštu vita.tamosiunaite1@gmail.com

Valdybos narys br. j. jn. Mindaugas Ruočkus
Mindaugas gamina aliumines detales, dalyvauja buriavimo mokymuose

Brolis skautas jau aštuonerius metus. Žinoma, pasitaikė laikas, kai Mindaugas skautavo mažiau, tačiau pamatęs gyvenimo, išmokęs daug naujų dalykų, grįžta į organizaciją su nauja jėga, nes skautai tai vienybė - tai antra šeima, antri namai.

Kokią organizaciją brolis mato po metų? Jūrų skautiją „ Divytis “ po metų matau kaip pilnai išsivysčiusią organizaciją, kuri turi nepriekaištingą infrastruktūrą, sugebančią palaikyti ir palaikančią santykius su kitomis tokio tipo organizacijomis tiek Lietuvoje, tiek ir su kitų valstybių organizacijomis. Aktyviai įsitraukiančią į miesto renginius bei aktyviai veikiančią Kauno marių uoste. Organizaciją, kurioje kiekvienas narys atras sau vietą.

Brolio gyvenimo moto? Geriau gailėtis to, ką padarei, negu to, ko nepadarei.

Parašyk broliui el. paštu mruockus.divytis@gmail.com

Taip pat galite susipažinti su kadencijas baigusiais Valdybos nariais.