Skautijos vadovai

Mūsų organizacija, lyg tikra šeima - vieningi, vieno tikslo ir ideologijos vedini broliai ir sesės. Kiekvienoje šeimoje yra mama ir tėtis ar globėjai, kurie vaikus apgaubia šiluma ir rūpesčiu. Mes turime savo Vadovus - stovyklose atstojančius mamas ir tėčius, neretai tampančius gerais vaikų draugais, autoritetais. Jie perduoda visas savo turimas žinias, saugo ir ugdo mūsų mažuosius narius.

Nori prisijungti prie mūsų skautiškos šeimos? Savo vaiko akyse įžvelgi skautišką ugnelę ir nežinai, kas ta linkme galėtų toliau vesti? Kilo klausimas, kuriam mieste mes veikiame? Pasirinkimas nemažas, atrask arčiausiai savo namų!

Susipažinkite su mūsų vadovais:

Br. budys Algimantas Malkevičius, jūrų skautų vadovas Kulautuvoje ir Kaune.

"Nuo 1989 metų, dalyvaudamas  tiek atkuriant ir plėtojant jūrų skautavimą Lietuvoje, tiek tiesiogiai
šias veiklas ir pats vis tebeugdymas vaikus, jaunuolius ir vadovus, tegaliu vis tvirčiau pritarti  paties skautų
Įkūrėjo minčiai, kad skautavimas ir šiandien išlieka tobuliausiu jaunų žmonių visapusiško ugdymo metodu.
Jūrinis skautavimas, anot paties Roberto Baden Powell, tam atveria tik daug platesnes nei įprasta galimybes.
   Suaugę, per Dievo suteiktą progą prisiliesti prie ugdomų vaikų ir jaunuolių sielos, turi nuostabią galimybę
plačiau nei tik per savo šeimoje auginamus vaikus prisidėti prie gražesnio nei rado pasaulio, o konkrečiau - būten
savo Tėvynės ateities. Ir, žinoma, mažu krisleliu joje ilgiau taip likti. "

Susisiekti galite telefonu 8 676 38179, el. paštu algimantas_malkevicius@yahoo.com

S. pat. j. sk. Evelina Lagauskaitė, vaikų vadovė Kaišiadoryse ir Kaune

"Skautauju jau 7 metus. Skautavimas senų senovėje man tapo gyvenimo būdu, "įaugo į kaulus". Tuo labai džiaugiuosi, todėl prieš 2 metus nutariau pradėti skleisti skautybę kuo plačiau ir tapau jūrų skautų vadove.   Koks nepaprastas jausmas stebėti, kaip  "mano" vaikai auga, tobulėja, įgyja tam tikrų kompetencijų - auga doru žmogumi.

Gyvenime taip pat vadovaujuosi skautiškomis vertybėmis, kaip šeima (artimas), dorybė, blaivybė, tiesumas ir sąžiningumas. Mano tikslas tokį gyvenimo būdą per aktyvų laisvalaikį diegti ir vaikams, auginti juos lyderiais, nebijančiais iššūkių, gebančius greitai susiorientuoti ir veiki įvairiose situacijose. Taip pat aktyviai dalyvauti visuomeninėje veikloje, skiepyti patriotiškumą bei savo veikla kasdien "palikti šį pasaulį truputį geresnį negu jį radome"

Susisiekti galite telefonu 8 61939037, el. paštu evelina.lagauskaite@gmail.com

S. j. jn Jurgita Vingilienė, jūrų skautų vadovė Šlienavoje

"Tapau jūrų skautų vadove prieš tris metus ir kartu su vaikais siekiam teorinių žinių ir mokomės jas pritaikyti praktikoje. Mielai imuosi iniciatyvos bei atsakingai vykdau patikėtas užduotis. Esu savo šalies patriotė ir tai siekiu įskiepyti savo ugdytiniams."

Susisiekti galite telefonu 8 61030323, el. paštu jurgitukasv@gmail.com

S. j. sk. Jurgita Paškevičienė, vaikų vadovė Klaipėdoje, Palangoje, Kauno raj.

Sueigos vyksta: Domeikavoje (Bažnyčios g. 3), Karmėlavoje (Vilniaus g. 67), Ežerėlyje, Neveronyse, Rokuose, Ilgakiemyje, Akademijoje, Kaune (Laisvės al. 29, M.Daukšos g. 52, Gričiupio g. 11), Klaipėdoje (Rambyno g. 14), Palangoje (Sodų g. 50).

Skautauti pradėjau kartu su Algimantu. Tuo laiku skautuose mane žavėjo patriotiškumas, tvarka ir vienybė. Mūsų buvo nedaug, bet buvome kaip šeima. Pirmą savo būrį turėjau jau 1990 m., tačiau trumpai, kadangi įstojau į universitetą, vėliau sukūriau šeimą. Kai vaikai paaugo, 2014 m.  į skautybę grįžau ir vėl :) Pirmaisiais ir antraisiais grįžimo metais turėjau 2 laivus, o 2016 m. jau 3. Šiuo metu turiu "Baltijos" flotilę, kuri susideda iš  6 laivų visoje Lietuvoje!  Šiuo metu iš gausaus būrio mano vaikų, jau beveik du išauginau vadovais, labai jais džiaugiuosi. :) "

Susisiekti galite telefonu 8 67476784, el. paštu jurgitapaskeviciene@yahoo.com

S. j. jn. Lina Butkutė, vaikų vadovė Kaune

"Eratosteno laivo vadove esu jau beveik penkis metus. Skautavimas man suteikė galimybę stebėti kaip auga ir tobulėja jauni žmonės, įgydami vertybių ir įgūdžių, kuriuos vėliau naudos visą savo gyvenimą. Ir tai nuostabus jausmas, nes kažkokia dalimi prie to prisidedu ir aš! Tik jie nėra vieninteliai, kurie išmoksta kažką naujo skautaujant, kartu su jais tobulėju ir aš: bendraujant, pažįstant save, kitus ir pasaulį, atrandant lyderio savybių. Kur kitur galima tiek daug sužinoti ir tapti geresniu žmogumi… :)"

Susisiekti galite telefonu 860655447, el. paštu lina.butkute91@gmail.com

S. pat. j. sk. Giedrė Adomaitytė, jūrų skautų vadovė Kaune

"Man patinka auginti gėles ir žmones. Prisidėti prie jų asmenybės augimo. "Laistyti" gerais žodžiais, "tręšti" įvairiomis patirtimis ir matyti kaip jie auga. Jei kartais pavyksta liauną, silpną daigelį išauginti į tvirtą medį, labai džiaugiuosi. Tuo pačiu patinka pačiai augti kartu su jais. Tam ir esu čia."

Susisiekti galite telefonu 861579096, el. paštu giriu.muza@gmail.com

S. j. sk. Vita Tamošiūnaitė, vaikų vadovė Lapėse.

Susisiekti galite telefonu 8617743339, el. paštu vita.tamosiunaite1@gmail.com

S. ūdr. Virginija Petraitienė, vaikų vadovė Šlienavoje