2 PROCENTAI

Skautauji? Skautavai? Esi tik girdėjęs apie skautus, bet giliai širdyje tiki, kad jie ne tik sausainius pardavinėja? O gal skautauja tavo sūnus/dukra/anūkai/broliai/sesės/šaunus kaimynų vaikas?

Prisidėk, prie mūsų veiklos puosėlėjimo, paremk
Jūrų skautiją “DIVYTIS” pervesdamas 2%!

FORMA SPAUSDINIMUI : FR0512

Kaip užpildyti prašymą internetu?

Per savo internetinę banko sąskaitą (E. paslaugos > VMI deklaracijos > EDS) prisijunkite prie VMI sukurtos Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS).

Prisijungus prie EDS, dešinėje pusėje esančioje meniu juostoje pasirinkite “Paramos skyrimas” ir susiradę FR0512 v.2. formą ją atsidarykite. Atidarius 5 skiltyje pasirinkite mokestinį laikotarpį (2015), pažymėkite 6S langelį, toliau skiltyje E1 įveskite gavėjo tipą nurodantį numerį – 2.
E2 skiltyje įrašykite mūsų organizacijos kodą: 193028411.
E3 skiltyje įrašykite Jūrų skautija Divytis.
E4 skiltyje įrašykite 2 arba 1, priklausomai nuo to, kiek procentų norite pervesti (turimus 2% galima dalinti dalimis kelioms organizacijoms).
E5 skiltyje įrašykite paramos laikotarpio pabaigos metus, jei norite skirti paramą ne vienerius metus. Pvz., galite įrašyti 2019, tuomet Jūsų parama bus automatiškai pervedama penkis metus.

Paraišką galima pildyti ir rankiniu būdu.

Pildymas:
– forma turi būti pildoma juodu arba tamsiai mėlynu rašikliu (rašalu),
– tekstas turi būti įrašomas didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis,
– raidės ir skaičiai turi būti įrašyti tiksliai į jiems skirtas vietas, nepažeidžiant nurodytų laukų linijų,
– brūkšneliai tarp raidžių ar skaičių turi būti įrašyti atskiruose langeliuose,
– nepildomuose laukeliuose neturi būti rašoma jokių brūkšnelių ar kitų simbolių,
– užpildžius anketą apačioje reikia pasirašyti (2% paramą skiriančio ir anketą pildžiusio asmens parašas, vardas, pavardė)
– anketa dedama į voką, kuris užklijuojamas ir ant klijavimo linijos pasirašoma. Ant voko užrašomas anketą pildžiusio žmogaus vardas, pavardė bei adresas.
– užklijuotą voką galima nunešti į savo miesto VMI arba išsiųsti paštu.

Didelis skautiškas AČIŪ už Jūsų gerumą!